Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 2858
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Udany Everyboard Festival Aktualizacja

Wtorek, 22 września 2015, 9:06
Aktualizacja: Czwartek, 24 września 2015, 7:46
Autor: Adriana Kurowska
Karpacz: Udany Everyboard Festival Aktualizacja
Fot. Tomasz Raczyński
Longboard, freeboard, skimboard, mountainboard to tylko niektóre dyscypliny, które można było zobaczyć w miniony weekend w Karpaczu. Na deptaku, na stoku Kolorowa i na ulicy Kościelnej przez całą sobotę obywały się zawody, pokazy, skoki na poduchę.

Dużym powodzeniem cieszyła się deska napędzana elektrycznym silniczkiem tzw. teslaboard. Każdy kto miał ochotę mógł sobie ją wypróbować. Miłośnicy skimboardu przez cały dzień trenowali na specjalnie przygotowanym torze z wodą i mimo że wieczór już był chłodny to zupełnie im to nie przeszkadzało.

Sporym zainteresowaniem cieszyła się zarówno ze strony startujących jak i kibiców - deska trickboard. W tej konkurencji niepokonanym okazał się Tadeusz Hudyma. A na zakończenie – moc atrakcji! Pokaz tańca No Name Dance Studio, mapping show, pokaz fajerwerków, a także najbardziej widowiskowy fire show wykonany przez Jacka i Aleksandrę – laureatów Mam Talent.

W niedzielę o godz. 12.00 ruszyła parada wszystkich desek. Tu każdy mógł się wykazać inwencją twórczą i zjechać na dowolnej desce i ciekawym stroju. Pierwsze miejsce zajął Alan z Karpacza, który wystartował na longboardzie w stroju duszka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group