Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3862
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Udany egzamin do Liceum Plastycznego

Wtorek, 22 maja 2018, 6:00
Aktualizacja: 8:53
Autor: Rzemiosła
Jelenia Góra: Udany egzamin do Liceum Plastycznego
Fot. Gabriela Węsek
Odbył się egzamin wstępny do Liceum Plastycznego. Komisja w składzie: Julia Znamienkiewicz, Ewa Kopeć – Kotulska i Krzysztof Zwoliński oceniała predyspozycje kandydatów. Egzamin trwał od godz. 10.00 do 15.00 i obejmował część praktyczną z rysunku, malarstwa i kompozycji przestrzennej oraz egzamin ustny ze znajomości zagadnień związanych z różnymi dziedzinami sztuk plastycznych.

Wszyscy kandydaci, którzy przystąpili do egzaminu pozytywnie go zaliczyli. - Osoby, które nie mogły uczestniczyć w egzaminie wstępnym zapraszamy na egzamin uzupełniający, który odbędzie się w dniu 15 czerwca (piątek) o godz. 9.00, dodatkowo istnieje możliwość indywidualnego organizowania egzaminów - informuje szkoła.

Egzaminowi towarzyszyły bezpłatne warsztaty dla młodzieży i rodziców. Bogato wyposażone pracownie Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych zostały otwarte dla chętnych. Technolodzy drewna zaprosili na zajęcia „Wyczarowane z drewna”, specjaliści od reklamy wykonywali gadżety i spoty reklamowe, technicy fotografii i multimediów zajęli się cyfrową obróbką zdjęć i filmów z wykorzystaniem greenscreena, informatycy składali komputery i wykonywali projekty graficzne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group