Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Udany debiut w łukach bloczkowych

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

W miniony weekend w Nowej Rudzie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Łucznictwie, na których debiutowali zawodnicy jeleniogórskiego klubu MKS Bobry, strzelając w kategorii łuków bloczkowych.

Po zaciętych pojedynkach eliminacyjnych wywalczyli kwalifikacje do pojedynków finałowych. Drużyna w składzie: Andrzej Trzebiński, Patryk Skupin i Zygmunt Ryszard ostatecznie uległa tylko zespołowi Dolnoślązak 1 z Wrocławia zajmując drugie miejsce. Zespół Dolnoślązaka składa się z zawodników kadry Polski.

W kwalifikacjach indywidualnych nasi zawodnicy uplasowali się na odpowiednich pozycjach:
Andrzej Trzebiński - 6 miejsce
Ryszard Zygmunt - 8 miejsce
Patryk Skupin - 9 miejscern Młoda dyscyplina, jaką jest łucznictwo bloczkowe zyskuje jak widać coraz większą popularność. Następne zawody odbędą się w marcu w Kielnarowej, będą to Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i nasze miasto reprezentować będą Patryk Skupin i Anna Rurak.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka