Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3821
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Twardogóra: Udanie weszły w nowy sezon

Czwartek, 30 września 2021, 0:09
Aktualizacja: 0:30
Autor: MDvR
Twardogóra: Udanie weszły w nowy sezon
Fot. użyczone
Rozpoczął się nowy sezon rozgrywek Volleymania Dolny Śląsk 2021/2022. Program realizowany jest przez klub siatkarski Volley Wrocław, a współfinansowany przez Urząd Marszałkowski we Wrocławiu. Tradycyjnie na starcie nowego cyklu nie zabrakło siatkarek UKS-u Sokoliki Janowice Wielkie.

Program mini piłki siatkowej przeznaczony jest dla dziewcząt ze szkół podstawowych w klasach IV-VI. Janowicki klub sportowy UKS Sokoliki uczestniczy w projekcie już siódmy rok, odnosząc liczne sukcesy. W roku szkolnym 2021/2022 planowanych jest 10 turniejów rozgrywanych w różnych gminach i miastach Dolnego Śląska.

Podczas pierwszej imprezy z dobrej strony zaprezentowały się młode siatkarki z klas czwartych. Janowiczanki w sobotę, 25 września rywalizowały w Twardogórze. Dziewczęta zdobyły srebrne medale rywalizując z 26 zespołami. Nasze medalistki zagrały w składzie: Daria Górnicka, Anna Górnicka oraz Hanna Łuczak. Ponadto ich koleżanki z klas szóstych wywalczyły dziewiąte miejsce. Trenerem naszych dziewcząt jest Piotr Lesiński.

Należy dodać, że w nowym sezonie siatkarskim dwie zawodniczki, które ukończyły klasę szóstą (Zofia Gotowt oraz Zuzanna Kozłowska) z janowickiego UKS-u Sokoliki reprezentują i realizują swoją dalszą przygodę z piłką siatkową w klubie MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group