Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2809
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uczniowie z Karpacza uhonorowali Ryszarda Kiełka

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 12 grudnia 2016, 13:46
Aktualizacja: 13:51
Autor: ZS Karpacz
Fot. Użyczone/Organizator
W grudniu 35–lecie pracy charytatywnej obchodzi Ryszard Kiełek. Z tej okazji uczniowie Zespołu Szkół w Karpaczu przygotowali dla jubilata niezwykłą uroczystość, na którą przybyli zaproszeni przez Ryszarda Kiełka goście, przyjaciele i uczniowie.

Spotkanie otworzyła dyrektor Zespołu Szkół w Karpaczu Maria Supeł, która powitała zaproszonych gości. W dalszej części uczestnicy gali obejrzeli prezentację na temat działalności pana Ryszarda, po czym przyszedł czas na życzenia, podziękowania i prezenty.

Specjalnie na tę okazję Marek Głowacki napisał wiersz o wieloletniej działalności jubilata.

Kolejnym punktem uroczystości był program artystyczny, który składał się z występu szkolnego zespołu muzycznego oraz krótkich scenek ukazujących siły dobra i zła.

Na zakończenie Ryszard wręczył szkolnym wolontariuszom pamiątkowe koszulki i podziękował przybyłym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~wolontariusz 12-12-2016 14:23
Pięknie z serca dziękuję całej społeczności Karpackiej szkoły za wspanialę przygotowaną uroczystość...dziękuję sponsorom tj. radnemu m. Karpacz panu Mirosławowi Czubakowi za przekazanie pięknych książeczek dzieciom, właścicielom hotelu "Artus" za przekazanie słodyczy a cukierni "Mrugała" za pyszny olbrzymi tort , dziękuje też lokalnym władzom.. i wszystkim ludziom dobrej woli którzy okazali mi wyrazy sympatii i piękne życzenia.....Była to dla mnie bardzo miła ... duża niespodzianka. Zawsze powtarzam ,że nie dla oklasków działam w wolontariacie lecz tak zwyczajnie po prostu z potrzeby serca...ale są takie chwile jak ta ...w której raduje się dusza i serce...która inspiruje....łączy wszystkich ku dawaniu świadectwa dobra i miłości w szerokim spektrum...
~walus4 13-12-2016 14:42
Serdeczne gratulacje,jeszcze raz tyle samo przepięknej i pożytecznej pracy.Dużo zdrowia i pogodnych dni,życzy Wacek z ul.Okrzei.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group