Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 4076
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Uczniowie wiele wiedzą o swojej miejscowości

Niedziela, 15 kwietnia 2018, 9:42
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 5:22
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Uczniowie wiele wiedzą o swojej miejscowości
Fot. Użyczone
W Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej Porębie odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Moje miasto – Szklarska Poręba". Sporą wiedzą na temat swojego miasta popisywali się uczniowie klas 1–3.

Honorowy patronat nad konkursem objął burmistrz Szklarskiej Poręby Mirosław Graf, który był jednocześnie jednym z jurorów. W gronie jurorów zasiedli także przedstawiciele szklarskoporębskich instytucji współpracujących od wielu lat z „Jedynką”: Halina Szyl - kierownik Biblioteki Miejskiej, Paulina Biardzka - pracownik Nadleśnictwa Szklarska Poręba oraz Zbigniew Bogaczyk przewodnik sudecki oraz wieloletni pracownik GOPR.

- Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zdobywania i dzielenia się wiadomościami na temat Szklarskiej Poręby – mówi dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Szklarskiej Porębie Justyna Kozik. - Warto podkreślić, że wszystkie drużyny wykazały się ogromną wiedzą. Uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane pytania, doskonale radzili sobie z przygotowanymi zadaniami, a przede wszystkim, dobrze się także bawili – podkreśla Justyna Kozik.

W podziękowaniu za wkład pracy i zaangażowanie w przygotowanie się do dzisiejszego konkursu, każde dziecko zostało nagrodzone. Konkurs przygotowały i przeprowadziły Małgorzata Dalidowicz i Izabela Michalik, wychowawczynie klas trzecich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
221
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group