Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Uczniowie „Siódemki” laureatami konkursu na kartkę świąteczną w Bolesławcu

Audio

Czytaj na głos

Autor: Manu 1 min czytania

W minioną niedzielę (16 grudnia) podczas Bolesławieckiej Gwiazdki Życzliwości 2012 zostały wręczone nagrody za najlepszy projekt kartki świątecznej, nawiązujący do polskich tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Wśród laureatów znalazła się dwójka uczniów z jeleniogórskiej „Siódemki”.

reklamy
reklamy

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową zorganizował Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki w Bolesławcu. Finał miał miejsce na bolesławieckim rynku. Nagrodę „Grand Prix” otrzymała Julia Zatylny z Nowych Jaroszewic. Komisja konkursowa pod przewodnictwem Stanisławy Wojdy–Pytlińskiej kolejne dwie nagrody przyznała uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze.

Drugie miejsce za oryginalną kartkę świąteczną zdobyła Natalia Mediuch. Jak dotychczas, największym osiągnięciem Natalii były dwa wyróżnienia w konkursach plastycznych: „Janusz Korczak - przyjaciel dzieci” w Dobroszycach oraz „Pracownia w kolorze” zorganizowany przez Miejski Dom Kultury „Muflon” w Sobieszowie.

Trzecią miejsce zajął Wojtek Norberczak. Chłopiec od początku tego roku szkolnego uczęszcza na organizowane przez szkołę zajęcia plastyczne w ramach realizacji projektu pn. „Kalejdoskop szans, kalejdoskop możliwości” finansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Jego opiekunem artystycznym jest dyrektorka Zespołu SP7 i Gimnazjum nr 2 Elżbieta Rybak.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka