Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7930
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Uczniowie „Siódemki” laureatami konkursu na kartkę świąteczną w Bolesławcu

Poniedziałek, 17 grudnia 2012, 11:42
Aktualizacja: 13:29
Autor: Manu
Region: Uczniowie „Siódemki” laureatami konkursu na kartkę świąteczną w Bolesławcu
Fot. Archiwum Szkoły
W minioną niedzielę (16 grudnia) podczas Bolesławieckiej Gwiazdki Życzliwości 2012 zostały wręczone nagrody za najlepszy projekt kartki świątecznej, nawiązujący do polskich tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Wśród laureatów znalazła się dwójka uczniów z jeleniogórskiej „Siódemki”.

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową zorganizował Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki w Bolesławcu. Finał miał miejsce na bolesławieckim rynku. Nagrodę „Grand Prix” otrzymała Julia Zatylny z Nowych Jaroszewic. Komisja konkursowa pod przewodnictwem Stanisławy Wojdy–Pytlińskiej kolejne dwie nagrody przyznała uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze.

Drugie miejsce za oryginalną kartkę świąteczną zdobyła Natalia Mediuch. Jak dotychczas, największym osiągnięciem Natalii były dwa wyróżnienia w konkursach plastycznych: „Janusz Korczak - przyjaciel dzieci” w Dobroszycach oraz „Pracownia w kolorze” zorganizowany przez Miejski Dom Kultury „Muflon” w Sobieszowie.

Trzecią miejsce zajął Wojtek Norberczak. Chłopiec od początku tego roku szkolnego uczęszcza na organizowane przez szkołę zajęcia plastyczne w ramach realizacji projektu pn. „Kalejdoskop szans, kalejdoskop możliwości” finansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Jego opiekunem artystycznym jest dyrektorka Zespołu SP7 i Gimnazjum nr 2 Elżbieta Rybak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group