Środa, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 11304
Zalogowanych: 30
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uczniowie o covidzie

Poniedziałek, 5 kwietnia 2021, 9:34
Autor: WAC
Jelenia Góra: Uczniowie o covidzie
Fot. archiwum
Sporym zainteresowaniem uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze cieszył się ogłoszony przez samorząd uczniowski konkurs na przemówienie związane z rolą profilaktyki w walce z pandemią koronawirusa.

Konkurs z wiadomych względów odbył się w formie zdalnej. Przemówienia były oceniane przez polonistkę Monikę Bednarz, w kategoriach poszczególnych klas od czwartej do ósmej.

Uczniowie w swoich wystąpieniach podkreślali jak ważne jest w walce z wirusem zachowywanie podstawowych zasad higieny, jak również dystansu społecznego. Wykazali się też sporą wiedzą na temat objawów jakie towarzyszą zachorowaniu na COVID – 19.

Najwyżej zostały ocenione wystąpienia: Amelii Adamskiej (IVa), Łucji Pawlikowskiej (Vb), Julii Śliwińskiej (Vib), Julii Salamon (VIIe) i Arkadiusza Wiśniewskiego (VIIId). Na dodatkowe wyróżnienie zasłużył Ryszard Gościewicz za podanie osobistych przykładów. Wyróżnieni otrzymali celujące oceny z języka polskiego oraz nagrody książkowe ufundowane przez szkolne koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Twoja reakcja na artykuł?

3
43%
Cieszy
2
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group