Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 5577
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uczniowie Gimnazjum nr 1 na zumbotece

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 11 grudnia 2015, 11:16
Aktualizacja: 11:34
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Użyczone
W czasie, gdy uczniowie klas III z Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze pisali próbne testy kompetencyjne, pozostali wybrali się do hali przy ul. Sudeckiej, by wziąć udział w zumbotece.

Zumboteka odbyła się w ramach ogólnopolskiej akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”. Była to inicjatywa Anny Nowak oraz pozostałych nauczycieli wychowania fizycznego, którzy zaprosili najlepszych instruktorów zumby w Jeleniej Górze.

Instruktorzy fitness: Marcelina Leśniak ze Szkoły Tańca No Name Dance Studio, Anna Nowak, Michał Sikorski (Lady Fitness Center) oraz Damian Strączek (Szkoła Tańca Kurzak&Zamorski) porywali gimnazjalistów do zumby w rytm specjalnie do tego celu przygotowanej muzyki oraz układów choreograficznych.

Nauczyciele wychowania fizycznego tym samym zachęcają młodzież do aktywności ruchowej, niezależnie od stopnia ich sprawności fizycznej, propagują zdrowy styl życia i ruchu oraz aktywne spędzanie wolnego czasu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~gvk 11-12-2015 14:01
... taniec tylko normalny włew taki jak pilka można czy siatkówka
~małolat 11-12-2015 16:57
Fajnie że nauczyciele pokazują różne formy aktywności. Zumby w innych szkołach nie ma.
~lekarz pediatra 11-12-2015 19:58
brawo dla nauczycieli wfu i wszystkich organizatorów Zumby.Wreszcie ruch dla wszystkich,nie tylko tych najsprawniejszych.Może udałoby się wprowadzić od czasu do czasu lekcję wfu przy muzyce/najlepiej ćwiczy się przy muzyce,a naszej młodzieży bardzo potrzebna jest lekcja ładnego poruszania sie .Trochę gracji nikomu nigdy nie zaszkodziło.Najmilej wspominam lekcje wfu w Żeromie z prof Kuną,w latach 50/60,która poprzez wprowadzenie również takich lekcji zlikwidowała zwolnienia z wfu

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group