Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Uczeń zwymyślał nauczyciela. Będą konsekwencje

Audio

Czytaj na głos

Autor: KMP 1 min czytania

Policjanci zatrzymali wychowanka jednego z ośrodków, który podczas lekcji znieważył nauczyciela w obecności innych uczniów. Teraz o dalszym losie ucznia zadecyduje sąd rodzinny.

reklamy

Szesnastoletni wychowanek zwyzywał nauczyciela, a na zwróconą mu uwagę zareagował agresją – poinformowała podisnp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Chłopak zwymyślał nauczyciela w obecności innych uczniów, jak się później okazało, takie sytuacje miały też miejsce wcześniej. Jednak tym razem nauczyciel zdecydował się powiadomić o przestępstwie policję. 16-latek przyznał się do popełnionego czynu i obiecał przeprosić nauczyciela.

Warto przypomnieć, że znieważenie nauczyciela, który ma status funkcjonariusza publicznego, traktowane jest jak przestępstwo. Teraz o dalszym losie nieletniego ucznia zadecyduje sąd rodzinny.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka