Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 5641
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Uczą jeździć na medal

Wtorek, 11 marca 2008, 8:43
Aktualizacja: 8:44
Autor: Angela
Region Jeleniogórski: Uczą jeździć na medal
Fot. Angela
Szkoła jazdy „Czubocha” z Jeleniej Góry wygrała w naszym okręgu konkurs Urzędu Marszałkowskiego „Lider skutecznego szkolenia kierowców z zakresie kategorii B” za II półrocze 2007 roku.

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Czubocha” działa od 2005 roku. Firmę otworzył wraz ze soją żona Katarzyną Piotr Czubocha. Wcześniej pracował jako instruktor na terenie całego województwa. Obecnie w jego ośrodku pracuje pięciu instruktorów nauki jazdy: Przemysław Karwowski, Anetta Górska, Grzegorz Wychowaniec oraz Jarek Tomkiewicz.

– Jestem bardzo zadowolony, że zostaliśmy liderem wśród tylu funkcjonujących na rynku innych szkół – mówi Piotr Czubocha. – I przede wszystkim doceniam pracę moich pracowników instruktorów. Cieszę się, że ten wspólny trud został doceniony.

Przepis na sukces? Profesjonalne przekazanie teorii, którą później bez problemu kursanci mogą wykorzystać w praktyce. – To podstawa do dalszej nauki – podkreśla pan Piotr. – Nie mniej ważna jest również sama jazda. Moi instruktorzy na pierwszym miejscu zawsze stawiają kursantów, a to znaczy, że przekazują im wiedzę spokojnie, bez nerwów i nawet po kilka razy jeśli jest to konieczne. Aż do skutku – dodaje

Warunkiem ukończenia szkolenia w ośrodku Czubocha jest egzamin wewnętrzny. Dzięki temu podczas decydującego starcia kandydaci na kierowców nie mają kłopotów. Zdają za pierwszym podejściem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group