Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 8402
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uciekinier – zatrzymany

Piątek, 22 maja 2020, 12:54
Aktualizacja: Sobota, 23 maja 2020, 13:17
Autor: 112
Jelenia Góra: Uciekinier – zatrzymany
Fot. Archiwum Policji
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 26–letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzewanego o naruszenie zakazów sądowych. Ponadto mężczyzna był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności i ustalenie miejsca pobytu do innych czynności prawnych.

22 maja br. około godziny 9.00 policjanci na al. Wojska Polskiego w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Ford. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna kierował pojazdem wbrew dwóm zakazom sądowym, które obowiązują go do 2025 roku. Był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze jednego roku za naruszenie zakazów sądowych i do celu ustalenia miejsca pobytu do innych czynności prawnych.

Mężczyzna od lipca ubiegłego roku naruszył 16 razy zakazy sądowe. Ponadto poruszał się pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Zachowanie 26-latka wskazywało, że mógł kierować pojazdem będąc pod działaniem środków odurzających. W związku z tym pobrano krew do badań – informuje . podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

26-latek trafił do aresztu śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Tym razem za naruszenie zakazów
sądowych grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Jeżeli badania potwierdzą, że kierował autem będąc pod wpływem narkotyków, odpowie on również za to przestępstwo.

Twoja reakcja na artykuł?

24
71%
Cieszy
2
6%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
8
24%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group