Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Uciekali quadem

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Leśnej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uciekali quadem przed policyjnym pościgiem.

reklamy

Kilka dni temu w godzinach nocnych mundurowi z Leśnej podczas patrolu zauważyli dwóch mężczyzn jadących quadem. Policjanci próbowali zatrzymać ich do kontroli drogowej dając wyraźne sygnały świetlne i dźwiękowe. Kierujący jednak nagle zmienił kierunek jazdy i zaczął uciekać. Wjechał na drogę gruntową, kontynuując ucieczkę przez pole. Tam pozostawił pojazd i wspólnie z pasażerem pobiegł pieszo. Mundurowi dogonili jednego z mężczyzn i zatrzymali. Był to 50-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Przy mężczyźnie znaleziono narkotyki.

Po sprawdzeniu okazało się, że czterokołowiec, którym poruszali się mężczyźni nie posiadał tablicy rejestracyjnej i miał usunięte numery identyfikacyjne. Pojazd został zabezpieczony do dalszych czynności.

Policjanci na drugi dzień zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który podejrzewany jest o kierowanie quadem. Przedstawiono mu zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast pasażer pojazdu odpowie za posiadanie narkotyków.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka