Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 8042
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uciekali przed policją, wyskakując z II piętra

Piątek, 22 marca 2013, 10:55
Aktualizacja: 10:58
Autor: 112
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed więzieniem. Kiedy zobaczyli funkcjonariuszy, wyskoczyli przez okno mieszkania znajdującego się na II piętrze jednego z jeleniogórskich budynków. Dla każdego z nich skończyło to się złamaniem nogi.

Wczoraj (21. marca br.) policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 41 lat, którzy poszukiwani byli w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

- 41-latek poszukiwany był w celu osadzenia w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze, gdzie ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat i 6 miesięcy. Drugi z mężczyzn miał do odbycia 9 dni pozbawienia wolności za kradzież lub mógł wpłacić grzywnę. Okazało się jednak, że to nie wszystko, gdyż 20-latek podejrzany jest o co najmniej 9 kradzieży z złamaniem do piwnic w Jeleniej Górze, których dopuścił się od końca grudnia ubiegłego roku do marca br. - informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Policjanci uzyskali informację, że poszukiwani mogą przebywać w jednym z jeleniogórskich mieszkań. Kiedy weszli do środka, okazało się, że mieszkanie jest puste. Funkcjonariusze zauważyli otwarte okno, a gdy wyjrzeli zobaczyli uciekającego mężczyznę. Ruszyli za nim w pościg , a chwilę później go zatrzymali. Okazał się nim 41-letni jeleniogórzanin. Drugiego z mężczyzn funkcjonariusze zatrzymali na przystanku komunikacji miejskiej, gdyż wybierał się do szpitala. Okazało się bowiem, że każdy z nich ma złamaną nogę - dodaje.

Po udzieleniu im pomocy medycznej 41-latek został przewieziony do aresztu. Drugi z mężczyzn wpłacił grzywnę, jednak okazało się, że ma on na koncie jeszcze inne przestępstwa, za które grozi do 10. lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
151
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
40%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
23%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group