Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 12004
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Uciekał przed policją, spowodował kolizję, miał narkotyki

Czwartek, 15 maja 2014, 13:30
Aktualizacja: 13:33
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który nie zatrzymał się kontroli drogowej, spowodował kolizję, posiadał narkotyki i prawdopodobnie kierował pod ich wpływem. W tym celu pobrano mu krew do badań.

Dzisiaj (15.05.) około godziny 1.20 policjanci w Starej Kamienicy zauważyli pojazd marki Ford Fiesta, którego kierowca na ich widok gwałtownie przyspieszył. Postanowili zatrzymać go do kontroli i sprawdzić co jest powodem. Dali mu sygnał do zatrzymania, jednak kierowca zaczął uciekać. W celu uniemożliwienia zatrzymania go, cały czas zajeżdżał im drogę. W trakcie takiego manewru uderzył w bok radiowozu, odbił się i wpadł do rowu. Nie odniósł żadnych obrażeń.

- Kierującym okazał się 22-letni mieszkaniec gminy Stara Kamienica. Mężczyzna był pobudzony. Przyznał się, że kierował autem pod wpływem środków odurzających. To jednak potwierdzi badanie krwi. Ponadto 22-latek posiadał kilka porcji amfetaminy. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- 22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyźnie za posiadanie środków odurzających, niezatrzymanie się do kontroli drogowej i spowodowanie kolizji grozi do trzech lat pozbawienia wolności - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group