Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 7056
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uciekał przed karą i nadal kradł, co w ręce wpadło

Wiadomości: Karpacz
Środa, 17 czerwca 2020, 14:09
Aktualizacja: Piątek, 19 czerwca 2020, 12:35
Autor: 112
Fot. Archiwum/Internet
Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 42–letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze trzech miesięcy za przestępstwa przeciwko mieniu. Ponadto zatrzymany dodatkowo podejrzany jest o 7 innych przestępstw.

42-latek poszukiwany był na podstawie zarządzenia o poszukiwaniu w celu ustalenia miejsca pobytu wraz z poleceniem osadzenia, wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze trzech miesięcy za przestępstwa przeciwko mieniu.

Ponadto mężczyzna od kwietnia do czerwca br. dopuścił się na terenie powiatu jeleniogórskiego siedmiu innych przestępstw przeciwko mieniu. Są to kradzieże z włamaniem, uszkodzenia mienia oraz kradzieże. Ma na koncie: włamanie do skrzynki energetycznej i kradzież kabli, kradzież videofonu, zniszczenie drzewek na klombie, kradzież rynien, kradzież butli z gazem, włamanie do pomieszczeń magazynowych na terenie budowy, skąd jego łupem padły elektronarzędzia i sprzęt budowlany. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą około 12 tysięcy złotych. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

9
69%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
3
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group