Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 12069
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ubaw nie na żarty

Poniedziałek, 11 września 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Ubaw nie na żarty
Fot. Arkadiusz Piekarz
Jerzy Kryszak już po raz kolejny rozbawił swoich fanów w stolicy Karkonoszy, którzy w niedzielę przybyli na recital aktora komika do sali Teatru Jeleniogórskiego.

Artysta sypał dowcipami i skeczami zawartymi w swoim programie o dwuznacznym tytule „Nie na żarty”. Dobrą pożywkę dają mu polityczne elity, bez których „pomocy” Kryszak z pewnością nie byłby tak zabawny.

Kabareciarz na scenie zachowywał się spontanicznie. Na widok spóźnionego widza, który szedł pochylony ku swojemu miejscu, aby nie zasłaniać widoku innym, Kryszak rzekł: – Ty, a ty co sie tak skradasz, nie jesteś w Iraku, żebyś się w okopach chował!
Co oczywiście wywołało śmiech wśród publiczności.

Wśród rozśmieszanych zebranych zauważyliśmy także tych, którzy mogą być obiektem żartów pana Jurka, czyli lokalnych polityków ze skrajnych stron: Józefa Sarzyńskiego i Roberta Prystroma.

Widać było także wolne fotele: sala teatru nie zapełniła się do ostatniego miejsca. Jednak fani Jerzego Kryszaka podkreślali, że jest on w dobrej formie. Z niecierpliwością czekają na kolejną porcję żartów popularnego aktora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group