Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7470
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Tysiąc porcji „amfy” u samochodowego pasera

Środa, 17 września 2008, 15:12
Aktualizacja: 15:13
Autor: TEJO
Narkotyki warte blisko 10 tysięcy złotych oraz skradziony samochód: takie „fanty” trafili policjanci z Centralnego Biura Śledczego wparci przez funkcjonariuszy z Jeleniej Góry podczas kontroli drogowej 37–latka z okolic Starej Kamienicy. Mężczyźnie grozi kara do ośmiu lat więzienia.

Policjanci podczas prowadzonych działań operacyjnych namierzyli mężczyznę uzyskując informację, że może on mieć związek z przestępczością narkotykową.

- Wczoraj w jednej z miejscowości gminy Stara Kamienica, mundurowi zatrzymali go do kontroli drogowej. W schowku samochodu znaleźli ukryty worek, w którym było około 1000 porcji amfetaminy. Wartość zabezpieczonych narkotyków wynosi blisko 10 tys. zł – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ponadto w trakcie przeszukania garażu funkcjonariusze znaleźli auto o wartości około 200 tys. złotych, które zostało skradzione w ubiegłym roku w Czechach.

37-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz paserkę grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wcześniej notowany przez policję

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group