Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 7556
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Tymczasowy areszt dla zabójcy konkubenta matki

Wtorek, 10 października 2017, 7:57
Autor: Komunikat/jel
Region: Tymczasowy areszt dla zabójcy konkubenta matki
Fot. Użyczone
Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Bolesławcu, 8 października Sąd Rejonowy w Bolesławcu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 20–letniego Dominika K., podejrzanego o dokonanie zabójstwa konkubenta swojej matki oraz usiłowania zabójstwa matki.

Do zdarzenia doszło 6 października w Bolesławcu, w mieszkaniu zajmowanym przez podejrzanego oraz jego matkę i jej konkubenta. Dominik K., przy użyciu noża kuchennego zaatakował swoją matkę Agnieszkę K. zadając jej ciosy w okolice brzucha. Po chwili zaatakował również zamieszkującego z nimi konkubenta matki Rafała P., któremu zadał nożem kilkanaście ciosów w okolice klatki piersiowej, brzucha i pleców, w wyniku których mężczyzna zmarł.

- Zaatakowana kobieta, przed utratą przytomności, zdołała powiadomić o zdarzeniu pogotowie. Agnieszka K. została przewieziona do szpitala, gdzie niezwłocznie poddano ją zabiegowi chirurgicznemu. Jej stan lekarze określają jako bardzo ciężki. Krótko po zdarzeniu, sprawca został zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji – informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prokurator Tomasz Czułowski.

- Za zarzucone przestępstwa Dominikowi K. grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy, niż 8 lat, do dożywotniego pozbawienia wolności - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
141
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
40%
Nie najlepiej
14%
Wciąż fatalnie
20%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group