Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 5538
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tylko zimna woda w kranie

Środa, 27 sierpnia 2008, 11:44
Aktualizacja: 11:45
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Tylko zimna woda w kranie
Fot. TEJO
Od rana do godz. 19 mieszkańcy Śródmieścia i Zabobrza III nie mają ciepłej wody. Powód? Prace na sieci ciepłowniczej związane z budową kamienicy na ulicy Krótkiej. – To tylko jednorazowe odłączenie ciepłej wody – zapewniają pracownicy PEC – u w Jeleniej Górze.

Już wczoraj Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Jeleniej Górze informowało swoich klientów o dzisiejszych kłopotach. Zgodnie z zapowiedziami, ciepłej wody w kranach mieszkańców Śródmieścia i Zabobrza III nie ma i nie będzie od wczesnych godzin rannych do godziny 19. Nie wykluczone jednak, że prace zakończone zostaną wcześniej.

- Podaliśmy dolną granicę czasową by mieszkańcy mieli pewność, że do wskazanego czasu ciepła woda na pewno pojawi się w kranach – mówi Barbara Wachulak, kierownik działu klienta Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Jeleniej Górze. Możliwe, że woda popłynie wcześniej.

Zamknięcie ciepłej wody związane jest z inwestycją na ulicy Krótkiej, gdzie budowana jest kamienica. W najbliższym czasie pracownicy PEC- u nie przewidują jednak powtórzenia się sytuacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group