Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7620
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach

Niedziela, 6 stycznia 2008, 15:17
Aktualizacja: 15:19
Autor: RED
Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach
Fot. ...
W najnowszym, 65. wydaniu Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

.
Diabeł w habicie
Jeździł na misje do Ameryki Południowej i nawracał tubylców. Tymczasem on sam potrzebuje nawrócenia. Będzie miał czas na długą pokutę. Ojciec Ryszard Ś., zakonnik rodem z Kowar, jest podejrzany o rozpowszechnianie w Internecie pornografii z udziałem dzieci i zwierząt. Grozi mu kara do ośmiu lat więzienia.

Wykręt prezydenta
– Marek Obrębalski przed wyborami na piśmie obiecał, że naprawi drogę, jak zostanie prezydentem. A teraz nas zwodzi – mówią mieszkańcy ulicy Saneczkowej w Jagniątkowie. I zapowiadają protest pod ratuszem. Co na to prezydent?

Ta „Nasza–klasa”: potęga portalu
Dziewczynę namierzyłem nie przez przypadek, ale z pełną premedytacją. Wystarczyło dobrze poszukać. Nie wertując książki telefonicznej i telefonując po znajomych z zapytaniem o adres i numer telefonu. Znalazłem koleżankę w sieci. Fotoreportaż o tych, co odnaleźli starych znajomych dzięki „Naszej Klasie”.

Czarna makabra
Ciemnogród na jezdniach – tak krótko można by określić to, co się dzieje na jeleniogórskich zebrach. Kierowcom brakuje rozwagi, pieszym – jasnych strojów, a przejściom – lamp ulicznych. Zobacz, co można zrobić, żeby ludzie przestali ginąć na zebrach.

Biznes Janosika
Do jeleniogórskiego sądu wpłynie sprawa dotycząca schronów mieszczących się pod Wzgórzem Kościuszki. Miasto, nie biorąc pod uwagę poniesionych przez niego kosztów, wypowiedziało dzierżawcy umowę, bo nie płacił czynszu. Andrzej Kuchcicki, który lochy dzierżawi, zapowiada, że nie podda się bez walki i nie odda dawnych szańców. Zainwestował tam oszczędności całego życia.

Trudne dzielenie
Jest koncepcja przebudowy skrzyżowania ul. Jana Pawła II i Grunwaldzkiej. Problem, że w projekcie tegorocznego budżetu nie przewidziano na to pieniędzy. Za to niemal na pewno rozpocznie się budowa obwodnicy południowej. Sprawdziliśmy, na co prezydent i radni chcą wydać podatnicze złotówki w nadchodzących 12 miesiącach.

Bezdomni zjedli lisa na obiad
Śmietniki, klatki schodowe, pustostany, jamy wykopane w ziemi, ogródki działkowe – to miejsca, w których bezdomni szukają schronienia podczas zimowych nocy. Po ostatnich mrozach zapełniły się też miejsca w Schronisku im. św. Brata Alberta. Komu przeszkadzają i gdzie zimują ludzie bez domów?

Szpital w Kowarach wychodzi na prostą
Placówka spłaciła 300 tysięcy złotych długów. Załoga zgodziła się na obniżenie pensji.

Za dwa lata będą nartostrady pod Jedlicą
W tym tygodniu ma powstać spółka, która sprawi, że do Kowar tabunami będą przyjeżdżać turyści.

Widzi szatana, a każą jej pracować
Jeleniogórzanka przeszła w życiu piekło z konkubentem. Teraz ma kłopoty zdrowotne. Psychiatrzy stwierdzili, że kobieta potrzebuje opieki i stwarza zagrożenie. A lekarze orzecznicy nie wzięli tego pod uwagę i... stwierdzili, że może iść do pracy.

Odchodzę z ekstraklasy
Zaskakujące wyznanie prezesa Finepharm Carlos Jelenia Góra Jana Czarneckiego. Co będzie dalej z klubem?

Ponadto
– miasto z lotu ptaka
– Trzeci wymiar Jelonki
– Jelonka wczoraj
– plebiscyt na ulubione przedszkole

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group