• Czwartek, 17 października 2019
  • Godz. 7:40
  • Imieniny: Małgorzaty, Ignacego, Wiktora, Marity
  • Czytających: 2941
  • Zalogowanych: 5
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 11 listopada 2007, 23:46
Aktualizacja: 23:47
Autor: Jelonka.com
Fot. Jelonka.com
W najnowszym, 57. wydaniu Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

Sumienie nie wyje – Nieznany sprawca bestialsko zabił psa, inny porzucił dwa szczeniaki na ulicy w centrum miasta. To wydarzenia tylko z ubiegłego tygodnia. Wcześniej inny właściciel zwierzęcia wyjechał za granicę do pracy i zostawił czworonoga w domu.

Ukarali za poglądy – Przez partyjne kłótnie radnych ucierpiały niewinne i godne zaufania osoby – twierdzą obserwatorzy wyboru ławników. Rajcy wykreślili kandydatów na ławników związanych z ich kolegami z innych klubów, w zamian na mężów zaufania desygnując partyjnych kolesi.

Wielkie serce w akcji – O podwójnej moralności, pomocy niesłusznie obwinianym policjantom, maszcie telefonii komórkowej przy kościele i społeczności osiedla Czarne opowiada nam ksiądz Jerzy Gniatczyk, laureat tegorocznej Nagrody Miasta Jeleniej Góry.

Porcja rozmaitości – Jankowski w Jelonce i Okiem naczelnego – stałe rubryki naszego tygodnika.

Ohydne piękno – Uczyńmy atut z brzydkich miejsc naszego miasta! Nic nie stracimy, a zyskamy bardzo dużo.

Z lotu ptaka – Zobacz miasto z pokładu samolotu. Może dojrzysz swój dom?

Trzeci wymiar miasta – Jak było kiedyś, a jak jest teraz? Przeszłość z teraźniejszością oko w oko.

Zatrute prawo własności – Kokoszków męczyła władza komunistyczna stalinowskiej Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Niedbałom, którzy po Kokoszkach przejęli majątek, we znaki dali się samorządowcy wolnej Polski. Zdrowie popsuła im Celwiskoza, a spółka Wodnik nie chce płacić za grunt bezprawnie – zdaniem właścicieli – przekazany jej za czasów prezydenta Józefa Kusiaka.

Boom na przedszkola – Jedyne w Kowarach przedszkole pęka w szwach. Czy wkrótce otwarte zostanie drugie?

Kontrola przez sieć – Prowokacja Jelonki: sprawdziliśmy, jak urzędnicy traktują dostęp do informacji publicznej i czy znają się na obsłudze komputera. Pod lupę wzięliśmy wszystkie gminy i miasta z Kotliny Jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

Wojciech Leszczyk 12-11-2007 7:31
Witam Jestem zaskoczony nagłą popularnością mojej osoby w Jelnoce i w związku z tym umieszczaniem tydzień po tygodniu moich fotografii. W kolejnych wydaniach proponuję zamieścić plakat oraz piosenki w moim wykonaniu na CD. Oczywiście nieodpłatnie.
~Zofia 12-11-2007 16:10
Bardzo dziekuje za artyku o tragicznym losie psow!Tak malo sie o tym mowi,niewiele osob reaguje na przypadki znecania sie nad zwierzetami.A przeciez stosunek do zwierzat jest miara naszego czlowieczenstwa.W opisywanych przypadkach kompletnego jego braku.
~kwa 12-11-2007 21:23
a kto to jest Leszczyk? <br><br> <i> Pan Wojciech Leszczyk jest radnym jeleniogórskim z Prawa i Sprawiedliwości - TEJO </i>
~awk 13-11-2007 18:05
a zamiescicie jego plakat,na rozkładówce? W koncu jezeli sam proponuje to mysle ze Radnego mozna trzymac za słowo. A poza tym popularnosc jego wzrosla po wychodowaniu brody.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group