Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5473
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka na święta

Niedziela, 16 grudnia 2007, 15:02
Aktualizacja: 15:04
Autor: RED
Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka na święta
Fot. RED
Najnowsze, specjalne wydanie (nr 62–63) już od poniedziałku w kioskach. W nim przeczytasz:

.

Godzimy zwaśnionych
Skłóceni politycy nie przepuszczą żadnej okazji, by dokuczyć sobie nazwajem. Na czas świąt, na naszą prośbę, składają sobie życzenia i podają ręce. Zobacz, kogo pogodziliśmy.

Szopka Jelonki
Najważniejsze wydarzenia roku w naszym mieście, w krzywym zwierciadle.

Zdradzieckie pismo
– Pokaż mi, jak piszesz, a powiem ci, kim jesteś – taką analizę proponują grafolodzy. Ujawniają niejednokrotnie zupełnie niespodziewane cechy, które osoba poddana ekspertyzie na co dzień potrafi ukryć, ale drzemią one w niej, pokazując swoje oblicze w najmniej oczekiwanym momencie. Poddaliśmy analizie pisma tych, którzy nami rządzą.

Chłopak z gitarą
Łukasz Pietrzak marzył, by zostać piłkarzem. Ale potem pokochał gitarę i tak mu zostało. Dzisiaj tę pasję zaszczepia swoim uczniom, a na koncertach – sam lub z zespołami – hipnotyzuje słuchaczy swoją grą.

Kto złamał prawo?
Pięciu radnych Janowic Wielkich straciło mandaty za to, że spóźnili się ze złożeniem oświadczenia majątkowego. Odwołali się do sądu, żądając przywrócenia miejsca w radzie, a ten przyznał im rację! Tymczasem na ich miejsce zaprzysiężono już nowych radnych. Czy w Janowicach dojdzie do paraliżu we władzy?

Dziel się miłością
Miłością należy się dzielić. Inaczej się ona nie pomnaża – to maksyma życiowa Mazurków. Dlatego, choć oboje pracują zawodowo, wychowują szóstkę dzieci, trojkę własnych i trójkę jako rodzina zastępcza. I są szczęśliwi.

Już strzelają
Grupy chuliganów rzucają petardy ludziom pod nogi. Co na to policja?

Wigilia po japońsku
Wydawałoby się, że w Japonii, gdzie liczba chrześcijan jest symboliczna, nie widać Bożego Narodzenia. Ale jak powiedziała nam Tomoko Nagahama, cała Japonia jest w tej chwili ozdobiona świąteczymi iluminacjami i wizerunkami świętego Mikołaja, a właściwie jego amerykańską wersją czyli Santa Klausem.

Nowe życie
O tym, jak dobrze przeżyć Boże Narodzenie rozmawiamy z księdzem Jerzym Jastrzębskim z parafii św. Wojciecha na osiedlu Zabobrze w Jeleniej Górze.

Sonda świąteczna
Czego mieszkańcy Jeleniej Góry życzą miastu i swoim bliskim?

Wigilia po dziennikarsku
Dania na świątecznby wieczór przygotowane przez naszych dziennikarzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group