Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6609
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tygodnik Jelonka.com od poniedziałku

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 30 stycznia 2011, 12:04
Aktualizacja: 12:04
Autor: jelonka.com
Fot. admin
W najnowszym wydaniu przeczytacie:

Przedszkole nad przepaścią – zaognił się konflikt wokół Niepublicznego Przedszkola „Zaczarowany parasol”

PLEBISCYTY – PLUS ROKU i ULUBIONY LEKARZ JELONKI – coraz więcej głosów.

Gala otwartych serc i umysłów – obszernie ilustrowany materiał z koncertu charytatywnego „Rodzice uczniom” w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze

Gorący wtorek w ratuszu – 1 lutego najpewniej znikną dopłaty za wodę i mieszkańcy dostaną po kieszeni, uchwalone zostaną także poprawki do budżetu na ten rok.

Gest boksera – Jak Łukasz Janik pomógł dzieciom chorym na cukrzycę

Tramwajowe i lotnicze klimaty w Antykwariacie Pod Arkadami, który ma ciekawą ofertę dla wielbicieli regionalnej historii.

Muzyka buduje jedność i świątynię – bardzo udany koncert charytatywny na rzecz budowy kościoła przy ulicy Morcinka

Brzydkie kaczątko – o najnowszej, zaplanowanej na 6 lutego, premierze Zdrojowego Teatru Animacji

Oddaj szpik, uratujesz życie – niezwykle ważna akcja już w nadchodzącą sobotę

Zderzak Łągiewki na podbój przestrzeni kosmicznej – coraz głośniej o wynalazku kowarzanina.

Od milionera do dłużnika – uważajcie wysyłając sms-y potwierdzające udział w różnych loteriach!

Olimpijki z „Hotelarza” pokazały klasę – o sukcesie uczennic Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych.

Nasz głos w znanej animacji – pochodzący z Jeleniej Góry aktor „udzielił” głosu postaci z popularnej kreskówki

Ubecja wkracza do akcji – dalsze losy bohaterów cyklu „Cienie Hirschbergu”

Wystawa Krzysztofa Kuczyńskiego i benefis Ryszarda Zająca – ważne wydarzenia w BWA

Młodzi filharmonicy w formie – adepci muzyki w szkolnej orkiestrze pod „piękną” batutą radzą sobie świetnie

Poza tym: felietony Piotra Iwańca i Konrada Przezdzięka, rozrywka i humor, zapowiedzi imprez, zdjęcie z lotu ptaka i wieści z aren sportowych. Zapraszamy do lektury!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~uwagi- 30-01-2011 23:28
Trochę rzetelności, dopłaty do wody obowiązują do 1 marca a nie lutego, po drugie prezydent proponuje przyznać większe dodatki mieszkaniowe (czyli nie tylko do wody ale ogólnie kosztów prąd, ogrzewanie, woda itd)
~ 31-01-2011 16:58
Co do Term i przedszkola to sytuacja staje się absurdalna - jak można ciągle wstrzymywać wielomilionową inwestycję, na którą Jeleniogórzanie czekają wiele lat i która będzie służyć wielu pokoleniom? Pani Czekaj widać jest osobną skrajnie konfliktową, nieprzyjemną i nastawioną na pieniądze i tylko to jest przyczyną braku porozumienia w tej sprawie. Wiadomo, że maluchy muszą mieć bezpieczne warunki ale po pierwsze budowa tego nie wyklucza, wystarczy tylko kompromis, a po drugie to chyba nie jest jedyne miejsce na przedszkole w Jeleniej Górze? Naprawdę warto zatrzymać budowę i zrezygnować z Term z powodu bliskiej lokalizacji przedszkola? Mam nadzieje, że pani dyrektor w końcu zauważy jakieś wyższe dobro niż dobro własnego portfela.
~bob 31-01-2011 19:50
Myślę że uciążliwej p.Czekaj należało by się wypowiedzenie ze strony miasta skoro dba tylko o swój portfel pod przykrywką dobra dzieci.A rodzice powinni swoim maluchom poszukać miejsc w bardziej przyjaznych przedszkolach.
~serek 31-01-2011 20:23
Po przeczytaniu tego artykułu widzę same korzyści płynące dla przedszkola- plac zabaw ,ka...lizacja.Ciekawe co jeszcze miasto za darmo zafunduje prywaciarzowi,może remont budynku bo ponoć ściany pękają ,ale zapewne nie od budowy tylko od wieloletnich zaniedbań dzierżawcy,który chce tylko brać.
~ 31-01-2011 21:44
Ten szum medialny ,który się rozpętał wokół przedszkola i term ma na celu interes jednej strony a rodzice są tylko pionkami w tej nie czystej grze.Dobrze że moje dziecko chodzi tam ostatni rok.
~ 1-02-2011 20:06
Nieczystej piszemy razem panie ,pani serek,bob czy jak Ci tam.
~ 1-02-2011 20:13
Do 31.01. 16.58. ..."Mam nadzieje, że pani dyrektor w końcu zauważy jakieś wyższe dobro niż dobro własnego portfela"... Rzecz w tym że pani dyrektor widzi wyższe dobro - czyli bezpieczeństwo ddzieci. Koło przedszkola jeżdża już ciężarówki z jednej strony. Problem jest z dojazdem od strony fabryki, która pozbyła się niechcianego gruntu i teraz zabrania wjazdu.
~Gizmo 1-02-2011 20:20
No włanie dlatego że dba o wyższe dobro, nie pozwala tam robić placu budowy a Termy i tak tam powstają i powstaną tylko miasto musi znależć rozwiązanie i przestrzegać ustaleń.
~ 1-02-2011 20:32
Miasto jak się bierze za wielomilionowe inwestycje to niech to robi w sposób profesjonalny,a nie kupuje za kilka milionów wyspę bez dojazdu ,a potem zastanawia się jak przeprowadzić budowę.Ale czego spodziewać się po urzędnikach którzy niezaleznie od podjętych decyzji i tak dostaja wynagrodzenie prywatny przedsiębiorca sam ponosi konsekwencje swoich niefortunnych decyzji najczęściej finansowe.
~ 1-02-2011 21:36
Zamiast bić pianę na temat Term należałoby w sposób profesjonalny posypać oblodzony teren przedszkola.Cudze błędy widzi pani pod lasem a swoich pod nosem nie może zauważyć.Po co te okulary na nosie?
~ 6-02-2011 19:33
nic tu się złego nikomu nie dzieje .codziennie przyprowadzam tu dziecko i w ogóle nie odczuwam żadnej uciążliwośc ze strony budowy a błoto przed bramą przedszkola zawsze było izapewne jeszcze długo będzie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group