Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 15 maja
Imieniny: Zofii, Jana
Czytających: 15557
Zalogowanych: 69
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Twarzą w twarz z aktorem

Niedziela, 17 sierpnia 2008, 19:46
Aktualizacja: Środa, 12 sierpnia 2009, 8:49
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Twarzą w twarz z aktorem
Fot. Nol
Jeleniogórski Empik przyjął w mijający weekend sporo gwiazd. Jedną z nich był Piotr Skarga, znany aktor.

Artysta przyjechał do swoich korzeni, bo Jelenia Góra to jego rodzinne miasto. Tu przyszedł na świat w 1948 roku. Pochodzi z aktorsko-arystycznej rodziny.

Związany był z teatrem, teraz kojarzony jest z serialami i kilkoma filmami pełnometrażowymi. Miłośnicy telenoweli pamiętają pana Piotra jako docenta Jana Duraja w serialu „W labiryncie” oraz Piotra Nowika w „Bulionerach”. A na ekranie zadebiutował w 1975 roku w obrazie „Mała sprawa”. Grał także epizod w serialu „Zezem” w reżyserii Janusza Zaorskiego.

W jeleniogórskim salonie Empiku ze spotkania z Piotrem Skargą ucieszył się Wiesław Tomera, radny miejski, który z gościem placówki zrobił sobie pamiątkowe zdjęcia i dostał jego autograf.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
640
Dobry pomysł
49%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlatego Japończycy nie tyją, mało chorują i żyją dłużej niż Polacy
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
112
Toyota na barierce
 
Aktualności
Moda na recykling
 
Uzdrowisko Cieplice
Termalny relaks dla zdrowia i dobrego samopoczucia
 
Kultura
Muzeum Karkonoskie zaprasza na Noc Muzeów
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group