Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 2572
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Turystyka po obu stronach Przełęczy Karkonoskiej

Niedziela, 30 września 2012, 8:54
Aktualizacja: Środa, 8 lipca 2020, 6:03
Autor: Angela
Region: Turystyka po obu stronach Przełęczy Karkonoskiej
Fot. Organiatorzy
6 października 2012 (sobota) o godz. 12:00 w schronisku „Odrodzenie” odbędzie się spotkanie i zarazem „Zakończenie Sezonu Turystycznego 2012”. Będą to dialogi polsko – czeskie na Przełęczy Karkonoskiej na temat turystyki pieszej i rowerowej w górach po obu stronach granicy.

Punktem docelowym dialogu będzie multimedialna prezentacja walorów turystycznych środkowej części Karkonoszy, po stronie Czeskiej okolice Szpindelerowego Młyna. Przedstawiać je będzie Ing. Růžička Miloš. Po polskiej stronie okolice Jagniątkowa, Przesieki, Borowic – KPN przedstawią Krzysztof Pik i Tomasz Łuszpiński.

- Tu każdy będzie mógł przedstawić w dyskusji własne osiągnięcia turystyczne minionego sezonu. Zapraszamy przewodników turystycznych do wymiany własnych spostrzeżeń na temat turystyki indywidualnej i zorganizowanej – dyskusja ma na celu przedstawienie co przeszkadza, a co pomaga w prawidłowym rozwoju turystyki naszego regionu – pisze Zbyszek Leszek, prezes Towarzystwa Izersko – Karkonoskiego.

Pomysłodawcami projektu są: Towarzystwo Izersko - Karkonoskie, AktywnoMania.pl, pod patronatem: Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Schroniska Odrodzenie gminy Podgórzyn, Miasta Jelenia Góra, Organizacje wspierające: KRNAP, Stowarzyszenia Przesieka, Sołectwo Przesieka i Borowice.pl

Lista instytucji i organizacji nie jest zamknięta, zapraszamy do współpracy. Kontakt e-mail: tik.jgora@gmail.com. Tel. kontaktowy schroniska „Odrodzenie” to 75 752 25 46.

W niedzielę (7.10.2012) dla gości schroniska „Odrodzenie” zaplanowana jest wycieczka w Czeskie Karkonosze na Kozie Grzbiety (Kozí hřbety).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (69) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group