Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6041
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Turniej tańca na 20. urodziny szkoły Cieślaka

Wtorek, 10 października 2017, 8:59
Aktualizacja: Środa, 11 października 2017, 6:01
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Turniej tańca na 20. urodziny szkoły Cieślaka
Fot. Przemek Kaczałko
Szkoła Tańca Krzysztofa Cieślaka obchodzi w tym roku XX–lecie istnienia. Z tej okazji w hali przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze odbyły się 8 października Mistrzostwa i Puchar Okręgu Dolnośląskiego w Tańcach Towarzyskich.

Na zawody do Jeleniej Góry przyjechało ponad 100 par z 30 klubów Dolnego Śląska. Najmłodsi uczestnicy występowali w kategorii do lat 7, ale była też młodzież, dorośli i seniorzy, którzy pokazali, że taniec to ich pasja. - Nasze pary wypadły bardzo dobrze, w każdej kategorii znaleźli się na podium - nie krył zadowolenia Krzysztof Cieślak.

20 lat działalności to doskonała okazja, aby uczcić rocznicę turniejem. W hali przy ul. Złotniczej rywalizacja była emocjonująca - były łzy szczęścia i smutku. - Gdy zakładałem klub było ciężko, bo trzeba było szukać sali, która kosztuje oraz osób, które przyjdą na kurs. Na początku było to 5 par, a dzisiaj mam ponad 20 par turniejowych, a do tego mnóstwo maluszków - dzisiaj wystąpiło 35 naszych par dziecięcych - powiedział założyciel szkoły tańca. - Gdy urodziła mi się córka, skończyłem tańczyć w turniejach i zająłem się pracą trenerską - wyznał K. Cieślak, który jest dumny widząc swoje córki kultywujące rodzinne tradycje z sukcesami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group