Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 7097
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Turniej halówki i pokaz piłkarskiego freestyle’u

Czwartek, 20 stycznia 2011, 1:22
Aktualizacja: Sobota, 22 stycznia 2011, 0:59
Autor: MDvR
Janowice Wielkie: Turniej halówki i pokaz piłkarskiego freestyle’u
Fot. archiwum
Już w najbliższą sobotę 22 stycznia od 9.00 w Janowicach Wielkich odbędzie się halowy turniej piłki nożnej w kategorii młodzików. Dziesięć drużyn zaproszonych przez organizatora, którym jest Gminny Zespół Szkół im. Wandy Rutkiewicz będzie rywalizowało o atrakcyjne nagrody.

Jak potwierdza Jarosław Wichowski, nauczyciel wychowania fizycznego z tejże szkoły sprawujący pieczę nad przeprowadzeniem imprezy wśród tych drużyn będą: SP Janowice Wielkie, Bóbr Marciszów, Orzeł Lubawka, Chojnik Jelenia Góra, Karkonosze Jelenia Góra, Włókniarz Mirsk I i II, Kuźnia Jawor, AKS Strzegom, Górnik Złotoryja.

Dodatkowo przeprowadzony zostanie konkurs freestyle’u piłkarskiego. Konkurs odbędzie się po zakończeniu grupowych zmagań. Z każdego zespołu trenerzy wytypują jednego zawodnika, który w określonym polu wyznaczonym przez organizatora zademonstruje swoje umiejętności techniczne w czasie 30 sekund (będą to być różnego rodzaju sztuczki piłkarskie, żonglerka, zwody czy ciekawy sposób prowadzenia piłki). Zwycięzca zostanie nagrodzony wraz z całym swoim zespołem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kibicowania, start o 9.00 w Janowicach Wielkich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group