Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 9046
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Turniej e–sportowy w Piechowicach

Wtorek, 18 lutego 2020, 7:01
Aktualizacja: Środa, 19 lutego 2020, 14:54
Autor: WAC
Piechowice: Turniej e–sportowy w Piechowicach
Fot. Starostwo Powiatowe
Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach był organizatorem trzydniowego Turnieju Gier Komputerowych.

Odbywające się od kilku lat tradycyjnie podczas ferii zimowych turnieje w Piechowicach cieszą się dużym uznaniem wśród miłośników rywalizacji e-sportowej.

W tym roku w zmaganiach w dwie gry tj. ➡️Counter Strike Global Offensive (CS:GO) oraz League of Legends ( LOL) brało udział 16 pięcioosobowych drużyn. Udział w imprezie wzięli gracze nie tylko z Piechowic, Jeleniej Góry i okolic ale także z: Lublina, Kędzierzyna Koźle, Raciborza, Wrocławia i Wrześni. W gronie najlepszych w grze Counter Strike Global Offensive (CS:GO) były drużyny: - 273,150 C, Emeryci i Ekipa. Na podium w grze League of Legends ( LOL) stanęły drużyny: The Bills, Pistoleciarze i Pink Devs.

Wraz z dyrektorem szkoły Dorotą Sobczyńską, najlepszym nagrody ufundowane przez starostę jeleniogórskiego Krzysztofa Wiśniewskiego wręczał dyrektor Wydziału Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze Sylwester Urbański. Podziękowania i drobne upominki otrzymali także uczniowie ZSTiL w Piechowicach, którzy przygotowywali sprzęt i dbali o sprawną obsługę turnieju.

Twoja reakcja na artykuł?

14
64%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
2
9%
Złości
4
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group