Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 5452
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: "Tulipan" pod kluczem

Sobota, 27 marca 2021, 7:02
Autor: WAC
Region: "Tulipan" pod kluczem
Fot. policja
Lwóweccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który oszukał poznaną na portalu randkowym kobietę i wyłudził o niej prawie 2500 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności.

35-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego, zamieścił na portalu randkowym ogłoszenie matrymonialne podając fałszywe dane. Następnie przez pewien czas utrzymywał przez Internet i telefon kontakt z kobietą z powiatu lwóweckiego, którą zapewniał o szczerości swoich intencji. Trwało to do czasu, gdy mężczyzna zauważył, że samotna matka jest gotowa z nim zamieszkać. Od tego momentu zaczął ją obwiniać o to, że uporczywie go nęka. Za odstąpienie od złożenia zawiadomienia o rzekomym przestępstwie żądał od pokrzywdzonej pieniędzy, które przekazała mu przekazem pocztowym.

W toku czynności lwóweccy policjanci ustalili faktyczne dane sprawcy, a następnie na terenie powiatu złotoryjskiego zatrzymali 35-latka odzyskując utraconą przez pokrzywdzoną gotówkę - informuje asp. szt. Monika Kaleta z policji dolnośląskiej. - Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

4
10%
Cieszy
23
56%
Hahaha
1
2%
Nudzi
1
2%
Smuci
3
7%
Złości
9
22%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group