Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 5001
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: TS: Bez języków ani rusz

Czwartek, 7 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 9 września 2006, 15:31
Autor: Ler
Jelenia Góra: TS: Bez języków ani rusz
Fot. English School
Dziś trudno znaleźć dobrą pracę bez znajomości języka. Najbardziej popularne są języki angielski i niemiecki, ale coraz więcej jest także zwolenników języka francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Wszystkich tych języków możemy nauczyć się w English School w Jeleniej Górze.

Szkoła ma ciekawe propozycje zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla tych, którzy dopiero zaczynają naukę, oraz tych, którzy chcą podszkolić ulubiony język.
- Dla naszych słuchaczy mamy gratisy - mówi właściciel szkoły Marcin Chaszczewicz. - Promocja trwa do 20 września. Mozna wybrać jedną z trzech ofert: drugi język gratis, darmowe ćwiczenia i podręcznik lub kurs szybkiego czytania.

Szkoła prowadzi naukę dwiema metodami - Callan'a i komunikatywną, na wszystkich poziomach zaawansowania. Ze specjalnej oferty mogą także korzystać maturzyści. Dla nich przygotowano kursy maturalne z języka angielskiego i niemieckiego. Wszystkie zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych, aby każdy mógł z nich korzystać po szkole czy pracy. Ceny są atrakcyjne i sprawiają, że zapisuje się tu coraz więcej osób.

Szkoła prowadzi także komis podręczników.
- Można u nas kupić lub zostawić w komis książki do szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum - mówi Marcin Chaszczewicz. - To ważne dla kogoś, kto nie chce wydawać pieniędzy na nowe książki, które są bardzo drogie lub szuka czegoś, co trudno kupić..
Ponadto szkoła prowadzi internetową księgarnię. Zainteresowani mogą odwiedzić stronę www.podreczniki24.pl.
Główna siedziba English School mieści się w budynku DODN przy ul. 1 Maja 43, oddziały natomiast ma w Sobieszowie w MDK "Muflon" oraz na Zabobrzu przy ul. Bacewicz 4. Z tego nowootwartego oddziału szczególnie cieszą się mieszkańcy osiedla.

Informacje na temt zajęć można uzyskać pod numerem tel. 075/ 642 33 50 lub na stronie internetowej www.angielski.jgora.pl. Zapisy prowadzone są natomiast zarówno w centrali przy ul. 1 Maja 43 w budynku DODN, jak i w każdym oddziale szkoły.

Tekst sponsorowany. Przypominamy szanownym internautom, że komentarze do tekstów sponsorowanych nie będą zamieszczane.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
308
Nigdy
20%
Rzadko
42%
Czasami
25%
Często
13%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
 
Koszykówka
Wichoś walczy z Liderem
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group