Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 9261
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Trzynastolatka spadła z siedmiu metrów

Piątek, 27 marca 2009, 12:30
Aktualizacja: Sobota, 28 marca 2009, 12:40
Autor: Angela
Dziewczynka niemal nie straciła życia z powodu braku wyobraźni dorosłych. Z dwójką rówieśników bawiła się wczoraj na dachu wieży ciśnień w Wojcieszowie. W pewnym momencie pod nastolatką zapadł się dach. Karetką pogotowia odwieziono ją do szpitala w Jeleniej Górze, gdzie obecnie przebywa.

Na pomysł niebezpiecznej zabawy trójka dzieci wpadła przed godziną 16.00. Jak wynika z relacji świadków dziewczynka biegała po dachu wieży ciśnień, który wykonany był z desek i papy. Dzieci dostały się bez przeszkód na dach niezabezpieczonej budowli, która znajduje się w coraz gorszym stanie technicznym.

Konstrukcja nie utrzymała ciężaru skaczącej trzynastolatki. Zawaliła się, a wraz z nią na ziemię spadła dziewczynka. Na miejsce natychmiast wezwano karetkę pogotowia. Tuż po zabraniu dziecka do szpitala na miejsce przyjechała policja. Sprawę przejęli funkcjonariusze ze Złotoryi,

– Obecnie badamy okoliczności zdarzenia pod kątem nieszczęśliwego wypadku i sprawdzamy do kogo należy budynek oraz czy był odpowiednio zabezpieczony – powiedział nam asp. Piotr Klimaszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.
Na szczęście stan poszkodowanej jest dobry. Miała dużo szczęścia i nie doznała poważniejszych obrażeń ciała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group