Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 15996
Zalogowanych: 93
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Trzy "skasowane" auta na Słowackiego

Wtorek, 13 sierpnia 2013, 9:44
Aktualizacja: Środa, 14 sierpnia 2013, 12:06
Autor: Angela
Jelenia Góra: Trzy "skasowane" auta na Słowackiego
Fot. Czytelnik Zbyszek
Do zderzenia citroena z volkswagenem polo oraz uszkodzenia ciężarówki marki Scania doszło wczoraj (12.08) po godz. 16.00 na skrzyżowaniu ulic Słowackiego – Wolności w Jeleniej Górze. Skończyło się szczęściem na uszkodzonych samochodach.

O godz. 16.00, 19-letni kierowca citroena z Jeleniej Góry wymusił pierwszeństwo na 24-letnim jeleniogórskim kierowcy volkswagena polo i doprowadził do bocznego zderzenia. Na miejscu było pogotowie ratunkowe, ale po badaniach okazało się, że nikomu nic poważnego się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i sześcioma punktami karnymi.

Niecałą godzinę później (godz. 16.50) na tym samym skrzyżowaniu kierowca ciężarówki z Jeleniej Góry przy nieprawidłowym skręcie uderzył w studzienkę kanalizacyjną. Został on pouczony.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
707
Pod domem/blokiem na parkingu
59%
W garażu
33%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
Lampa naftowa w domu
 
Warto wiedzieć
10 niesamowitych ciekawostek o Polsce, które zaskoczą każdego
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Aktualności
Twarze w wierzbie
 
Karkonosze
Żołnierze NATO kontra Karkonosze
 
Aktualności
Blask w centrum Jeleniej Góry po zmroku
 
Okiem fotografa
Szrenica "zapłonęła"
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group