Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 8405
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kępno: Trzy finały Łukasza Cimosza

Czwartek, 14 listopada 2013, 19:52
Aktualizacja: 19:54
Autor: MDvR
Kępno: Trzy finały Łukasza Cimosza
Fot. użyczone
Czterech zawodników Klubu Sportowego Chojnik Jelenia Góra wzięło udział w ogólnopolskich zawodach badmintona rozegranych 9 listopada w Kępnie. W kategorii młodzik młodszy wystartowali: Kacper Górniak, Patryk Panasiewicz i Łukasz Cimosz, a w kategorii młodzik Jelenią Górę reprezentował Piotr Gajda.

Były to kolejne bardzo udane zwody dla Łukasza Cimosza, który grał w trzech finałach zdobywając ostatecznie drugie miejsce w grze pojedynczej i mieszanej z Karoliną Szubert (KS Match Point Ślęza) oraz pierwszą lokatę w grze podwójnej z Szymonem Cybulskim (MKB Lednik Miastko).

- Cieszę się bardzo z gry Łukasza, który po raz kolejny wywalczył "pudło" potwierdzając w ten sposób swoją wysoka pozycję w kraju w kategorii młodzik młodszy, tj. szóste miejsce na listach PZBad w grze pojedynczej i drugie w grze podwójnej. Chciałbym również pochwalić Piotrka, Patryka i Kacpra, którzy również zagrali fajnie w turnieju. Patryk zajął wysokie 5. miejsce w grze pojedynczej, co również bardzo mnie cieszy, tym bardziej, że to młody zawodnik i jeszcze w tej kategorii będzie grał dwa lata - powiedział trener jeleniogórskich badmintonistów Adam Cimosz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group