Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 12 grudnia
Imieniny: Aleksandra, Konrada
Czytających: 11559
Zalogowanych: 105
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Trzy dni z teatrami dziecięcymi w ODK

Wtorek, 5 kwietnia 2011, 17:52
Aktualizacja: 20:43
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Trzy dni z teatrami dziecięcymi w ODK
Fot. TEJO
W nadchodzącą środę (6 kwietnia) zaczyna się XI Jeleniogórskie Forum Teatrów Dziecięcych. Są to zarazem eliminacje dolnośląskie 32. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych „Dziatwa” w Łodzi.

Przez trzy dni będzie okazja, aby obejrzeć 17 widowisk rozmaitych teatrzyków szkolnych i okazjonalnych, zarówno z Jeleniej Góry jak i z różnych miejscowości Dolnego Śląska. Czy grupie teatralnej „Bajkowy teatr" ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze uda się obronić wywalczone rok temu zwycięstwo? Tym razem adepci sceny pokażą widowisko zatytułowane „Zwariowane historyjki" (piątek, godz. 9. 10).

Wśród faworytów wymieniane są też grupy z Wałbrzycha (zwycięzcy sprzed dwóch lat). JFTD otworzy tymczasem spektakl Teatru „Epidemia” ze Szkoły Podstawowej nr 10 z Jeleniej Góry: środa, godz. 10. 10. W pozostałych dniach spektakle konkursowe odbywać się będą w godz. 9.00-13.00. Gala finałowa: 9 kwietnia o godz. 11.00 Wszystko w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
758
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
Lampa naftowa w domu
 
Warto wiedzieć
10 niesamowitych ciekawostek o Polsce, które zaskoczą każdego
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Pogoda
Uwaga kierowcy, warunki będą bardzo zdradliwe
 
Kryminał
Wielka akcja przeciw gangsterom – aż 11 osób zatrzymanych
 
Karkonosze
Żołnierze NATO kontra Karkonosze
 
Ciekawe miejsca
Jezioro Złotnickie – spokojna perła Pogórza Izerskiego
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group