Czwartek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 8540
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Trzy dni imprezy, trzy różne klimaty. Zakończenie wakacji w Oriencie

Poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 12:52
Aktualizacja: 15:36
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Trzy dni imprezy, trzy różne klimaty. Zakończenie wakacji w Oriencie
Fot. Organizator
Już jutro, 30 sierpnia 2011 w klubie muzycznym Orient Express w Jeleniej Górze rozpocznie się trzydniowa „Mega impreza” w trzech różnych klimatach, zorganizowana przez Bractwo Jeleniogórskich Studentów wespół z Jeleniogórską Alternatywą Kulturalną.

Tym razem Bractwo Jeleniogórskich Studentów i JAK przeszły same siebie. O ile bowiem do tej pory – a i owszem, te właśnie niezależne organizacje przygotowywały imprezy w Orient Expressie, o tyle żadna z nich nie trwała dłużej niż kilka godzin. A co dopiero trzy dni, jak to będzie w tym przypadku; z których każdy ma być utrzymany w zupełnie innym klimacie.

– Impreza na zakończenie wakacji musi być huczna, koniec i kropka. Właśnie dlatego, naszym zamiarem była organizacja czegoś wyjątkowego, czego jak dotąd w Jeleniej Górze nie było. I zorganizowaliśmy. Trzydniową „Mega imprezę” w trzech różnych klimatach; z ciężką muzyką, alternatywną, a w końcu hip-hopem, rapem i dubstepem. Słowem, dla każdego coś innego – mówią nam Ewa Bąk i Michał Majewski z Bractwa Jeleniogórskich Studentów.

W ramach „Mega imprezy”, która ruszy już jutro 30 sierpnia o godzinie 18.30 zagrają kolejno: wieczór pierwszy – Suicide Seed (Leszno), Morior Axis (Kłodzko), The Sixpounder (Wrocław), HeadUP (Wrocław), Sight to Behold (Mikołów).

Wieczór drugi (31 sierpnia, godzina 18.30): Holden Avenue (Wrocław), Pewex Oi (Wrocław), Cze-Hun (Czechy/Bozkov), People Of The Haze (Jelenia Góra/Wrocław), Bagdad (Bogatynia).

Wieczór trzeci (01 września, godzina 18.30): Str Label (Świebodzice), Smyk&DWK (Leszno), X-Man, Tribe, Sova (Jelenia Góra). Dodatkowo, podczas trwania imprezy w każdym z trzech dni od rana w Orient Expressie odbywać się będą darmowe warsztaty dj-s, gry na gitarze, gry na perkusji itp. Koszt uczestnictwa w poszczególnych koncertach 5 zł za dzień. Więcej informacji w serwisie facebook oraz na blog.orientexpress.jgora.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group