Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Trzecia porażka Wichosia

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

W 3. kolejce Ligi Młodziczek Wichoś Jelenia Góra musiał uznać wyższość Ślęzy Wrocław. Podopieczne Ralfa Koczwary w każdej kwarcie ustępowały rywalkom i zanotowały trzecią porażkę w sezonie.

KS Wichoś Jelenia Góra - Ślęza Wrocław 40:75 (8:22, 11:17, 7:17, 14:19)

Wichoś: Główczak 23, Najmrodzka 7, Bielecka 6, Despud 2, Maciak 2, Bugalska, Grabowicz, Michalska, Obuchowicz, Laps, Slaby, Barwicki. Ślęza: Zyzańska 19, Hotowy 9, Falkowska 8, Murat 8, Helińska 8, Suwała 6, Mydlak 5, Morawska 4, Krzysztofik 4, Łuczak, Stefanowicz, Młudzik, Bułkowska, Kaciuba, Gryszko, Graboń, Beharier-Mróz.

W następnej kolejce Wichoś podejmie w sali SP 11 zespół MKS MOS Wrocław (27.10, godz. 15:00). W Lidze Młodziczek występuje drugi z jeleniogórskich zespołów, czyli Spartakus, który po trzech meczach ma na swoim koncie 2 zwycięstwa i 1 porażkę. W minionej kolejce podopieczne Adama Bartnickiego wygrały w Polkowicach z drugim zespołem MKS-u 75:52, a w najbliższą niedzielę (27.10, godz. 11:00) zagrają we Wrocławiu ze Ślęzą.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka