Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 6668
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Trzecia odsłona Biegowego Grand Prix już w sobotę

Wtorek, 7 października 2014, 21:15
Aktualizacja: 21:18
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Trzecia odsłona Biegowego Grand Prix już w sobotę
Fot. organizator
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa serdecznie zaprasza do udziału w trzecim etapie Biegowego Grand Prix, czyli maratonie i półmaratonie na raty. Bieg odbędzie się 11 października.

Uczelnia bierze sobie na cel popularyzację biegania, jako najprostszej formy ruchowej oraz rekreacji ruchowej, jako jednego z elementów zdrowego trybu życia. Zależy nam by promować aktywność fizyczną i dlatego umożliwiamy sprawdzenie swoich sił w rywalizacji sportowej - czytamy w komunikacie.

Uczestnicy biegu mają do pokonania dystans 10 km. To już trzeci etap biegu (pierwszy odbył się 15 lutego, drugi 26 kwietnia), więc najwytrwalsi biegacze mają za sobą już 20 km, czyli połowę dystansu. Jeśli zdecydują się na udział we wszystkich etapach – w sumie przebiegną cały maraton. Ostatnia edycja odbędzie się 6 grudnia, kiedy też nastąpi oficjalne zakończenie cyklu, zostaną rozdane nagrody oraz pamiątkowe medale. Odbędzie się także „dogrywka” dla tych, którzy uczestniczyli w co najmniej dwóch biegach.
Trasa biegów prowadzi po terenie Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze oraz terenach przyległych.
Aby móc wziąć udział w biegu, należy mieć ukończone 16 lat, zapisać się oraz uiścić opłatę startową.

Szczegóły dotyczące biegu – jego regulamin, mapa oraz link do zapisów, znajdują się na stronie Uczelni, pod adresem www.kpswjg.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group