Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Trzeba poczekać na pierwszą wygraną

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Wciąż na swój pierwszy triumf w sezonie 2023/2024 czekają zawodniczki Isands Wichosia Jelenia Góra. Podopieczne trenera Rafała Sroki po domowej, minimalnej przegranej z Orlen Wisłą Południe Kraków, tym razem nie sprostały na wyjeździe drużynie KS Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

reklamy

Spotkanie nie było tak zacięte jak pojedynek z Wisłą. Jeleniogórzanki rozpoczęły dobrze, bo od prowadzenia 14:8 w 6. minucie gry, a pierwszą kwartę wygrały 15:13. Do połowy drugiej odsłony nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Nasze koszykarki utrzymywały się na kilkupunktowym prowadzeniu, ale końcówka należała do przeciwniczek. Ostatnie 4 minuty drugiej ćwiartki gospodynie wygrały 15:4 i do przerwy prowadziły 36:29.

W trzeciej części gry nie brakło emocji, z przodu były rywalki, ale dwukrotnie byliśmy w stanie zbliżyć się na dystans dwóch "oczek" (40:38 i 42:40). Później jednak większe emocje się skończyły. Miejscowe podkręciły tempo i przed ostatnią kwartą wygrywały już 56:41. W ostatniej odsłonie gospodynie kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie, zwyciężając finalnie mecz 77:62.

KS Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Isands Wichoś Jelenia Góra 77:62 (13:15, 23:14, 20:12, 21:21)

Wichoś: Koc (22), Haryńska (12), Jasińska (12), Warsińska (9), Lipniacka (5), Bielacka (2), Prokop, Śmigaj, Rybkiewicz.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka