Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Trzeba poczekać na pierwszą wygraną

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Wciąż na swój pierwszy triumf w sezonie 2023/2024 czekają zawodniczki Isands Wichosia Jelenia Góra. Podopieczne trenera Rafała Sroki po domowej, minimalnej przegranej z Orlen Wisłą Południe Kraków, tym razem nie sprostały na wyjeździe drużynie KS Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Spotkanie nie było tak zacięte jak pojedynek z Wisłą. Jeleniogórzanki rozpoczęły dobrze, bo od prowadzenia 14:8 w 6. minucie gry, a pierwszą kwartę wygrały 15:13. Do połowy drugiej odsłony nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Nasze koszykarki utrzymywały się na kilkupunktowym prowadzeniu, ale końcówka należała do przeciwniczek. Ostatnie 4 minuty drugiej ćwiartki gospodynie wygrały 15:4 i do przerwy prowadziły 36:29.

W trzeciej części gry nie brakło emocji, z przodu były rywalki, ale dwukrotnie byliśmy w stanie zbliżyć się na dystans dwóch "oczek" (40:38 i 42:40). Później jednak większe emocje się skończyły. Miejscowe podkręciły tempo i przed ostatnią kwartą wygrywały już 56:41. W ostatniej odsłonie gospodynie kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie, zwyciężając finalnie mecz 77:62.

KS Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Isands Wichoś Jelenia Góra 77:62 (13:15, 23:14, 20:12, 21:21)

Wichoś: Koc (22), Haryńska (12), Jasińska (12), Warsińska (9), Lipniacka (5), Bielacka (2), Prokop, Śmigaj, Rybkiewicz.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka