Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 6369
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Trwa walka z nielegalnym hazardem

Piątek, 16 lipca 2021, 8:01
Autor: WAC
Region: Trwa walka z nielegalnym hazardem
Fot. KAS
Funkcjonariusze dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej w czerwcu 2021 roku łącznie zabezpieczyli w regionie 48 nielegalnych automatów do gier hazardowych oraz prawie 57 tysięcy złotych.

W poprzednim miesiącu funkcjonariusze KAS przeprowadzili kontrole w siedmiu lokalach znajdujących się na terenie powiatów: zgorzeleckiego, jaworskiego, lwóweckiego, legnickiego, średzkiego oraz w Głogowie i Legnicy. W kilku przypadkach wykonywali czynności przy współudziale policjantów ze Zgorzelca, Jawora i Głogowa.

W kontrolowanych punktach wykryto w sumie 48 nielegalnych automatów do gier oraz środki pieniężne w kwocie 56 857 zł - rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, Agnieszka Rzeźnicka-Gniadek. - Znalezione urządzenia i pieniądze zostały zatrzymane, jako dowody w sprawie i przekazane do magazynu depozytowego. W skontrolowanych punktach wcześniej wielokrotnie prowadzono już czynności skutkujące zatrzymaniem nielegalnych automatów do gier hazardowych. Przypominamy, że oferowanie nielegalnych gier hazardowych zagrożone jest wysokimi karami finansowymi oraz karą pozbawienia wolności do trzech lat.

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group