Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 7471
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Trwa poszukiwanie trójki malutkich dzieci

Piątek, 28 listopada 2014, 7:56
Aktualizacja: Sobota, 29 listopada 2014, 7:58
Autor: Angela
Jelenia Góra: Trwa poszukiwanie trójki malutkich dzieci
Fot. Archiwum
– Prosimy o opublikowanie zdjęć naszych uprowadzonych dzieci, bo bardzo wierzymy w to, że ułatwi to odnalezienie naszych bezbronnych małych synków – z takim apelem zgłosiły się do nas Marta Kołatek i Dorota Wilczyńska. Zdaniem kobiet, chłopcy zostali zabrani przez swoich ojców, którzy teraz bezprawnie uniemożliwiają matkom kontakt z dziećmi.

Prowadzone postępowanie policji kryminalnej w kierunku zaginięcia dzieci, potwierdza Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. – Obecnie nikt nie wie, gdzie przebywają dzieci – mówi rzeczniczka policji. – To trudna sprawa, bo chłopcy najprawdopodobniej zostali zabrani przez swoich ojców, którzy ich ukrywają – dodaje E. Bagrowska.

Marta Kołatek jest matką trzyletniego Olafa Bystrzyckiego. Ostatni raz widziała swojego syna siedem miesięcy temu – 27. kwietnia br. Dorota Wilczyńska, mama 2,5 letniego Błażeja Gutta nie widziała syna od 12 lutego. Trzeciego dziecka – dwuletniego Oliwera Chądzyńskiego, od kilku miesięcy poszukuje Beata Chądzyńska.
Kobiety są przekonane, że wszystkie dzieci przebywają na terenie Jeleniej Góry lub okolic. Wydrukowały zdjęcia chłopców i rozwiesiły je na wielu na słupach. Liczą na to, że przez nagłośnienie sprawy, ktoś rozpozna ich synów i pomoże w odnalezieniu ich.

- Nasze dzieci są dla nas najważniejsze na świecie, staramy się je bronić i chronić, a to co się z nimi dzieje jest okrutne – mówią kobiety. - One same nie są się w stanie obronić, a my potrzebujemy pomocy, dlatego bardzo o nią Państwa prosimy - dodają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (53)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
960
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group