Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 8658
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Trwa nabór kandydatów do Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

Poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 7:59
Aktualizacja: 8:45
Autor: Angela
Po rezygnacji Andrzeja Broniszewskiego (KSON) z członkostwa w Powiatowej Społecznej Radzie do Spraw Osób Niepełnosprawnych działającej przy prezydencie miasta Jeleniej Góry, do 12 kwietnia br. organizacje pozarządowe i fundacje działające na terenie Jeleniej Góry mogą zgłaszać po jednym kandydacie na członka tej rady w ramach uzupełnienia składu.

Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych jest organem opiniodawczo-doradczym prezydenta Jeleniej Góry, która zajmuje się m.in.: opiniowaniem projektów i programów działań na rzecz osób niepełnosprawnych, oceną realizacji programów oraz opiniowaniem projektów uchwał i programów przyjmowanych przez radę miejską pod kątem ich skutków dla osób niepełnosprawnych, a także inspirowaniem przedsięwzięć zmierzających do: integracji zawodowej i społecznej i realizacji praw osób niepełnosprawnych.

Przewodniczącym rady jest Stanisław Dziedzic z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, zastępcą jest Grażyna Rehlis – Pawlukiwicz z Polskiego Związku Niewidomych. Funkcje sekretarza sprawuje Wanda Nowak z Karkonoskiego Klubu Amazonek, a członkiem rady z ramienia urzędu jest Zygmunt Korzeniewski.

Pisemne zgłoszenia kandydatów z uzasadnieniem należy składać na adres: Urząd Miasta Jelenia Góra, Wydział Dialogu Społecznego Plac Ratuszowy 58, 58-500 Jelenia Góra, do 12 kwietnia 2013 r. do godz. 14:30.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
562
Jest nowy
7%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
20%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group