Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 3109
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trudniej o prawo jazdy

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 10 stycznia 2013, 13:30
Autor: karkonoszeplay
Razem możemy więcej – z takiego założenia wychodzą przedstawiciele gmin Powiatu Jeleniogórskiego, którzy w Hotelu Skalnym podpisali porozumienie o wspólnej promocji na rok 2013. OBEJRZYJ FILM ZAMIESZCZONY PONIŻEJ.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~bac 10-01-2013 17:38
szkoda tylko że do egzaminu praktycznego na A nie można przystąpić w ciągu miesiąca. ciągle przekładają, a jak już wznowią to, raz mówią że nie ma już miejsca i są zapisy na następny dzień, a na godzinę już mówią że nie ma miejsca na następny dzień. Pani kordynator mówi co innego, w biurze obsługi klienta nic nie wiedzą o zapisach oraz nie prowadzą, nawet dyrektor nie wie czy odbywają się egzaminy czy nie. Czyli nikt nic nie wiem, każdy wie co innego... Paranoja
~XYZ 10-01-2013 18:27
Paweł ... hmmm radzę wszystkim zdającym nie trafić na tego człowieka, bo jemu zależy na kasie a nie na puszczeniu kogoś ze zdanym egzaminem. Mnie uwalił na koniec jazdy innych na różnych etapach a robi to na pierdołach których nikt inny nie zauważa. A nie radzę się odwoływać po egzaminie z tym panem- on podejmuje decyzje co do odwołania :)
~cfc 10-01-2013 18:44
a ja słyszałem,że on jest właśnie w porządku
~Jel... 10-01-2013 20:15
do XYZ i bardzo dobrze bo dla Ciebie to pierdoły a na drodze bum....
~XYZ 10-01-2013 20:41
Jakoś mam 5 rok prawo jazdy i 0 punktów, żadnej kolizji a drugi egzamin bezbłędnie i zdanie drugiego egzaminatora: Co ja jako zdający dzisiaj tu robiłem
~Gość 10-01-2013 20:51
W tym kraju jest więcej przepisów jak w całej unii ,wszystko załatwiają u nas przepisami po prawkami i mąceniem w przepisach żeby tylko odwrócić uwage od istoty problemu życia codziennego i od tego że w tym kraju żyje się coraz gorzej i nie zeby było ze narzekam ,czy też jęcze ,ale tu zdać prawo jazdy to jak wygrac w totka ,nigdzie na swiecie nie ma tak durnych przepisów jak w Polsce ,no ale cóż jacy politycy taki kraj.
~Pawel B. 10-01-2013 20:57
a ja osobiście nie polecam robienia kursu w szkole ,,Motyl''.Jedna z najgorszych szkół w JG.Do tego instruktorka podobno kiedyś spowodowała kilka razy kolizję z autobusami.A jak jest niezadowolona z kursanta to chce,aby dokupował dodatkowe godziny,a w trakcie jazdy każe,żeby ją wozić do knajp,aby mogła coś kupić do jedzenia.
~kobra 10-01-2013 22:37
a co to w ogóle znaczy nie zdać za pierwszym razem bezbłędnie???? Na szosie ( nie zdające matołki ) drugiej szansy możecie nie mieć!!! A egzamin od razu można zdać, bez znajomości i łapówek. Chyba zrobię sobie uprawnienia egzaminatora, wtedy doświadczycie co to znaczy uwalić, bo litości dla drogowych a...lfabetów nie będzie. I nie ma, że boli albo że jakieś "pierdoły", czasem przez taką pierdołę ktoś może zostać kaleką.
~ 11-01-2013 10:00
Kobra ! w koncu madry post !!! Jestem juz weteranem ale zawodowcem i nie slimakiem. Pochwalam takie podejscie do wyszkolenia. Widzialem wiele, ale to co potrafi wiekszosc swierzo po kursie to sa JAJA! Ludzie nie znajduja sie w momecie klopotow czy koniecznosci zaparkowania tylem. MALO< MALO < MALO praktyki, teorii i umiejetnosci. Kurs i egzamin powinien wypuszczac bardziej praktykow ze znajomoscia i to perfekcyjna podstawowych przepisow zasad ruchu drogowego. Tym czasem sa to kujony nic nie rozumiejacy przepisow od strony praktycznej. Tak tez jest z absolwentami uczelni technicznych. Tam mamy inzynirow teoretykow bez znajomosci podejscia do pracy.
~dlw 11-01-2013 13:20
Ktoś nadzorujący powinien przyglądnąć się egzaminom na kat A.Wiadomo że na tą kategorię nie zdaje się przez cały rok.A ONI na jesień dziennie egzaminowali po 5 osób!! - gdzie kiedyś po 11 brali.Terminy kosmos!Wystarczyło że pogada nie była ok - to od jesieni do teraz można było zostać bez egzaminu.Wstyd!A ten Pan mówi o Czechach , Niemczech.Tam nie trzeba utrzymywać takiej komunistycznej firmy - jakim jest WORD w dzisiejszych czasach w Pl.Terminy krótkie , nie trzeba tam 3 dni pracować żeby zarobić na egzamin,zdaje się egzamin ( w Niemczech ) autem tym którym robiło się kurs.A u nas - narzucają swoje zasady-to jest DEMOKRACJA ?!Płaci się grubą kasę, a tam łaskawie za miesiąc z terminem wyskakują.Dodzwonić się nie idzie ,w toalecie syf.Mieli w bolesławcu otworzyć filię-i co?
~Jg 11-01-2013 20:50
Ja osobiście polecam szkołę " u Romana" , świętne nauczanie - od A do Z. Słyszałam,żeby teraz się zapisać to nie ma okazji gdyż ciągle wprowadzają zmiany i wiecznie nie mają czasu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group