Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5930
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Trójka ze srebrem

Piątek, 12 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 13 października 2007, 10:49
Autor: Łukasz Stawski
Dolny Śląsk: Trójka ze srebrem
Fot. archiwum klubu
Sztafeta z Gimnazjum nr 3 wicemistrzem Dolnego Śląska w biegach przełajowych

"Z tarczą" powróciła reprezentacja chłopców z jeleniogórskiego Gimnazjum nr 3 z Finału Dolnośląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych rozegranych w Olszynie Lubańskiej.

Ekipa z "trójki", która w Jeleniej Górze była bezkonkurencyjna udowodniła, że należy także do najlepszych na Dolnym Śląsku. Chłopcy po bardzo dobrym biegu zajęli drugie miejsce wśród 27 drużyn wyłonionych w drodze eliminacji w powiatowych zawodach strefowych. W pokonanym polu chłopcy pozostawili silne drużyny z Wrocławia, Legnicy, Bolesławca, Zgorzelca i Lwówka Śląskiego.
Pierwsze miejsce było udziałem bezkonkurencyjnego tego dnia zespołu z Wałbrzycha, którego
skład opierał się głównie na zawodnikach lekkoatletycznego klubu "Szafir".

- Tegoroczne zawody stały na bardzo wysokim poziomie o czym świadczyła bardzo zacięta rywalizacja o czołowe lokaty - mówi trener wicemistrzowskiej sztafety Łukasz Cudyk. Po doskonałych biegach wszystkich zawodników, Kajetan Kąs, który kończył sztafetę popisał się znakomitym finiszem i wyprowadził zespół Gimnazjum nr 3 na 2 miejsce.

Skład srebrnych medalistów: Kąs Kajetan – kapitan, Lisowski Łukasz, Rudnicki Julian, Smoszyński Tomasz, Dziarmaga Damian, Ozimek Dariusz, Popiołkowski Marcin, Kościński Dawid, Gała Damian i Tymosiewicz Sebastian.

W rywalizacji gimnazjalistek drużyna z Gimnazjum nr 3 była szesnasta. W zmaganiach sztafet ze szkół podstawowych Jelenią Górę reprezentowały zespoły z SP nr 11. W stawce 26 szkół chłopcy zajęli szóste, a dziewczynki piętnaste miejsce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group