Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8048
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Triumf Impelu

Niedziela, 15 lipca 2007, 0:00
Autor: KED
Jelenia Góra: Triumf Impelu
Fot. Dariusz Gudowski
Zespół Impel zwyciężył w Turnieju Piłkarskich Drużyn Podwórkowych o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry.

Organizatorem trzynastej już edycji turnieju, który przez ostatnie dwa tygodnie był rozgrywany na boisku przy ul. Ogińskiego był Osiedlowy Dom Kultury na Zabobrzu. W pojedynku finałowym, który w opinii obserwatorów był jednym z najlepszych meczów całej imprezy przeciwnikiem Impelu był Ewarps Selilotips. Mecz miał bardzo zacięty przebieg i zakończył się wynikiem 1:0. Strzelcem złotego gola dla Impelu był Mateusz Zawadzki.

Trzecie miejsce w rywalizacji zajęli bez gry Spoceni w Lodówce, gdyż ich przeciwnicy z Zabobrza United nie dotarli na mecz. Najlepszym strzelcem zawodów został gracz Ewarps Selilotips Damian Kryński (12 bramek). Czołowe trzy zespoły w turnieju uhonorowano nagrodami rzeczowymi, medalami i pucharami. Specjalne nagrody otrzymały dwa najmłodsze zespoły rywalizacji Ronaldino Friends i FC Dołek.

<b>Skład drużyny Impel:</b> Krzysztof Niewiadomski, Mateusz Jaworski, Mateusz Zawadzki, Wojciech Rećko, Karol Kruze, Sebastian Piotrowski, Łukasz Ślemp, Michał Kolasa, Adam Kluczyński i Mateusz Stępień.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group