Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Trening przede wszystkim

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

Piłkarki ręczne MKS PR Finepharm Jelenia Góra szlifują formę podczas obozu w Słupsku

Na obozie w Słupsku od 19 lipca przebywa 30 zawodniczek z zespołów z ekstraklasy i I ligi. Warunki noclegowe oraz treningowe mamy bardzo skromne, bo nocujemy w schronisku młodzieżowym, ale nie jest to dla nas najważniejsze bo liczy się przede wszystkim ciężka praca - mówi trener Zdzisław Wąs. Dziewczyny trenują bardzo ciężko i z dużym zaangażowaniem cztery godziny dziennie. Pracujemy głównie nad cechami motorycznymi. Mamy dużo zajęć ogólnorozwojowych oraz ćwiczeń z piłkami. Poza tym spacerujemy nad morzem. Poza mikrourazami czyli drobnymi naciągnięciami i przeciążeniami wszystkie zawodniczki są zdrowe.

W poniedziałek czyli ostatniego dnia obozu drużyna z ekstraklasy zmierzy się z pojedynku sparingowym z Mistrzem Polski SPR - em Lublin, a ekipa I - ligowa zagra z zespołem z Kościerzyny. We wtorek w drodze powrotnej do domu jeleniogórzanki sprawdzą swoją formę w spotkaniu z AZS AWF Gdańsk. Pierwszy mecz kontrolny w Jeleniej Górze podopieczne trenera Z. Wąsa rozegrają w niedzielę 5 sierpnia o godz. 17.00, a ich przeciwnikiem będzie piąty zespół niemieckiej Bundesligi z Oldenburga. Wstęp na mecz jest oczywiście wolny.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka