Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 15342
Zalogowanych: 90
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tragedia w wykopie

Środa, 19 sierpnia 2009, 14:56
Aktualizacja: 14:57
Autor: Angela
Do śmiertelnego wypadku przy pracy doszło wczoraj w Szklarskiej Porębie. Życie stracił 22–latek, który został przysypany w ponad trzymetrowym wykopie. Obecnie szczegóły ustala Państwowa Inspekcja Pracy w Jeleniej Górze.

Tragedia wydarzyła się około godziny 17.20 przy ulicy Piastowskiej podczas prowadzonych prac przy wykopach. Jak wynika z ustaleń pracowników Państwowej Inspekcji Pracy, wykop nie był zabezpieczony, mimo że firma posiadała elementy do takich zabezpieczeń.

Na 22-latka spadła hałda ziemi przysypując go i łamiąc mu rękę, której kość wbiła się w szyję pracownika. Pracownik zginął na miejscu. Obecnie inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy ustalają szczegóły tragedii. Firma, w której pracował zmarły to Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych z Poznania.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
398
Żadnej
29%
Jedną
10%
Dwie
7%
Trzy lub więcej
54%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Zawał serca? Zrób to by przeżyć, masz 60 minut
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Tajemnice Karkonoszy
 
Edukacja
Gala na jubileusz „Ekonoma”
 
Aktualności
Czerwony Citroen w rowie
 
Sensacyjne historie i inne opowieści
Chojnik służył za mieszkanie aż 157 lat!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group