Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 8 listopada
Imieniny: Klaudiusza, Bogdana
Czytających: 5511
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Tragedia w wodzie przez alkohol i brawurę

Poniedziałek, 3 sierpnia 2009, 20:08
Aktualizacja: 20:09
Autor: PW Wałbrzyszek.com
REGION: Tragedia w wodzie przez alkohol i brawurę
Fot. .....
Kilkanaście godzin trwały poszukiwania mężczyzny, który w niedzielę wieczorem utonął w akwenie w Kamiennej Górze. Zwłoki 24–letniego topielca wyłowiono dziś.

W minioną niedzielę, w zbiorniku zwanym przez kamiennogórzan Butem kąpało się wiele osób. Pogoda była wyśmienita. Z relacji świadków wynika, że wśród osób, które widziane były na brzegu było również dwóch młodych mężczyzn. Pili oni alkohol

W pewnym momencie obaj postanowili przepłynąć zbiornik. Nagle młodszy z nich znalazł się pod wodą. Starszy mężczyzna myślał, że jego kompan nurkuje i zaraz wypłynie na powierzchnię. Tak się jednak nie stało.

24-latek nie wypłynął. Powiadomiona natychmiast została straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Strażacy znaleźli na brzegu zbiornika należące do ofiary ubranie i reklamówkę z piwem. Poszukiwania 24-latka trwały nadal. Wezwani na miejsce nurkowie przeszukiwali dno zbiornika. Dzisiaj 3 sierpnia około godziny 10.00 nurkowie odnaleźli ciało mieszkańca Kamiennej Góry.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
904
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Z Chojnika do Gniewu
 
Inne wydarzenia
Bije rekordy w ekstremalnej dyscyplinie. Rośnie prawdziwy brylant
 
Aktualności
Wiosenne techno w Jeleniej Górze
 
Kilometry
Łomnica doczekała się ronda
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group