Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8518
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tragedia w Parku Žižki (aktualizacja)

Piątek, 20 kwietnia 2018, 8:33
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 15:14
Autor: kawon.z/SM
Jelenia Góra: Tragedia w Parku Žižki (aktualizacja)
Fot. kawon.z
Na razie nie wiadomo, co było przyczyną tragedii, do której doszło wczoraj (19.04) ok. godz. 18.00 w Parku Žižki obok Małej Poczty w Jeleniej Górze. Zmarł pchnięty nożem mężczyzna. Nie ustalono jeszcze, kto był sprawcą tego zdarzenia. Obecnie wiadomo tyle, że przed śmiercią zmarły uczestniczył w burzliwej kłótni.

Około godziny 18.00 dyżurny Straży Miejskiej w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie, leżącym w parku Żiżki u zbiegu ulic Wolności i Lipowej.

- Na miejsce udali się niezwłocznie strażnicy-ratownicy. W parku zastali mocno zakrwawionego i nieprzytomnego mężczyznę. Strażnicy zatamowali krwawienie i podjęli czynności resuscytacyjne.
Po chwili na miejsce przybył wezwany zespół pogotowia ratunkowego. Funkcjonariusze Straży Miejskiej wspólnie z zespołem ratownictwa medycznego prowadzili czynności ratunkowe - informuje Artur Wilimek, rzecznik Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

- Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mężczyzna został kilkukrotnie ugodzony ostrym narzędziem. Mimo prowadzonej przez kilkadziesiąt minut akcji ratowniczej jego życia nie udało się uratować dodaje rzecznik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (58)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group