Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 5627
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KOWARY: Tragedia w Kowarach – syn zabił ojca

Środa, 11 lutego 2009, 9:20
Aktualizacja: Czwartek, 12 lutego 2009, 8:08
Autor: TEJO
KOWARY: Tragedia w Kowarach – syn zabił ojca
Fot. KMP
55–letni mężczyzna nie żyje po tym, jak ciężko pobił go własny syn. Do fatalnej w skutkach sprzeczki doszło z powodów rodzinnych.

Tragedia wydarzyła się wczoraj po południu. Policja otrzymała zgłoszenie o awanturze domowej. Jeden z jej uczestników tłumaczył, że pokłócił się z ojcem, ale sytuacja już się uspokoiła, a jego tato położył się spać.

Informacja ta wzbudziła podejrzenia oficera dyżurnego policji, który na miejsce jeszcze raz wysłał patrol. Okazało się, że 55-letni mieszkaniec Kowar leżał na podłodze swojego mieszkania ciężko pobity. Jeszcze dawał oznaki życia. Interwencja pogotowia okazała się jednak daremna: człowiek zmarł podczas reanimacji.

O zdarzeniu powiadomił matkę i siostrę drugi, 14-letni syn rodziny. – Jego bratu zostanie postawiony zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Rodzina, w której doszło do tragedii, nie była patologiczna. Powodem fatalnego sploty zdarzeń były – najpewniej – nawarstwiające się kłopoty i konflikt syna z ojcem.

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group